22
sell ?? retest naj.OB , korekta pędząca https://charts.mql5.com/19/914/nzdusd-h4-axicorp-financial-services.png

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
trochę poniżej zółtego OB mamy ZZB, przypilnowałbym też tego poziomu :)
@lukasz.fijolek zwróć uwagę na wolumen np.M15 na parach z dolarem - w górnej części świecy z H4 jest największy ( podali słabe PMI z Francji ). B. często ( zawsze ) wracają przetestować takie strefy wolumenowe i ... zakładam spadki - podfala 5 w fali 3 wyższego rzędu, dopiero większa korekta. Najczytelniej widać to na edku H4
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
widziałeś wolumen na xStation od @XTBOnlineTrading ? Mają dwa rodzaje - tradycyjny wolumen realny i dodany ostatnio wolumen skumulowany (pokazuję to codziennie o 12:00 na LIVE na youtube)
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live