36
Kamil Bejm
Analityk FiboTeamSchool
Fx IG

Portfel kryptowalutowy na smartfonach Huawei

Chińskie przedsiębiorstwo Huawei stworzyło portfel Bitcoinowy BTC.com dla swoich smartfonów. Aplikacja ta będzie instalowana na każdym nowych urządzeniu. Z kolei użytkownicy starszych wersji mogą od dnia dzisiejszego pobrać ją z AppGallery.

Wicedyrektor operacyjny BTC.com Alejandro de la Torre powiedział:

,,To dobra okazja, aby wejść na chiński rynek. Korzystanie z płatności bezgotówkowych za pomocą aplikacji jest bardzo atrakcyjne i tradycyjny system bankowy ma z tym problemy, więc jest to idealny sposób, aby opłaty kryptograficzne rosły w tej sferze”

Portfel BTC.com stanowi pierwszą aplikacją kryptowalutową oferowaną przez firmę Huawei. Co ciekawe, firma ta w przyszłości planuje także wprowadzić własną platformę typu Blockchain.

Źródła:

comparic.pl

bithub.plSerwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live