2
krzabr
marketrevolution.eu
Sprawa jest dość poważna. Jedna z Polskich "kryptowalut" - XIN może być fraudem, do tego w dziwnych okoliczonościach została okrojona do tylko 1 giełdy, która jest powiązana tylko z tą kryptowalutą. Jednak poważne zarzuty i problemy nie przeszkadzają naganiaczom w naciąganiu ludzi. Radzę szczególnie na ten twór uważać. Lista zarzutów w linku.

https://www.facebook.com/MarketRevolution.Eu/posts/926257520861078Brakuje Tobie wiedzy, zanim się wypowiesz sprawdź dokładnie temat! Powiem tylko tyle Infiniti Economisc (XIN) nie jest tylko polska kryptowaluta, jest globalna. Przede wszystkim Infiniti Economics jest DAO(zdecentralizowana autonomiczną organizacja) tak skwituje twoje zarzuty! XIN do końca roku pojawi się jeszcze na Bitbay ;)
krzabr marketrevolution.eu
Znam tą spiewke i przerabialismy ją od dwoch tygodni na altcoin polska i ksa100% free. jakoś na zarzuty dotyczące całej dokumentacji, rozbudowy kodu, "systemu afiliacyjnego" i struktury własnościowej tego coina nie było chętnych do dyskusji, było tylko ciągłe pieprzenie o bitbayu, jakby to mialo rozwiazac problemy strukturalne tego coina. Co do bitbaya - na ta chwile to coingather sie zwinal z xinami, wiec ta pompka idzie nie w ta strone co bys chcial.
chłopaki również na początku kupiłem XIN i na górce od razu chciałem wypłącić i co:
1. 3 dni strona nieodpowiadała
2. po wypłacie zysków niby większych na mój portfel przyszło mniej niż przesłałem pierwotnie. dla mnie mega ściema!!!
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)