Cyrus
Fx Tw
2

Cyrus

Vsa
Doświadczenie: 3 lata
Cyrus

Spojrzenie na OIL.WTI z wysokich TF przy weekendowej kawie

Cyrus

Coffee FE100

Cyrus

Poprawna grafika z posta 2 godziny temu na Coffee

Cyrus

Projekcja kilkudzienna albo i dłuższa Kabla, Leonado Harmonic jeśli nie zostanie rozjechany poziom 1.32119, jako projekcja na zakończenie impulsu 5 falowego od 1.26619.

Cyrus

Coffee i możliwy obszar zwrotny po W1 ....

pokaż wcześniejsze komentarze
jak wgrać nowy wykres, bo mi nie idzie ..... :)
Nowy wykres z tymi samymi mierzeniami
tak Łukasz, szukam zmiany trendu ... a wchodząc teraz w L na dużych pozycjach MOŻE okazać się nieciekawe, jeśli cena miałaby pikować jeszcze około 10$. Okaże się :). Powyżej zamieściłem właściwy wykres (post wyżej)....
Cyrus

Możliwe zakończenie impulsu na SP500, oczywiście volumen wskaże ostatecznie poziom ....

Cyrus

DAX, jeśli w poniedziałek nie otworzy się dużą luką do góry, możliwy scenariusz na spadki, poziom 38% (12134) jako korekta impulsu spadkowego ....., możliwy Motyl, ale spodziewam się zejścia zdeczko niżej, na poziom 147%

Cyrus

Możliwa reakcja na BTCUSD ...

Cyrus

eurusd harmonic m15 i H1

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
To jakiś automat do automatycznego wyznaczania harmoników? Sam Ci łapie układy czy Ty zaznaczasz ręcznie :)?
Nie znam automatu, który wyznaczałby 2 harmoniki na różnych interwałach jednocześnie, wiesz o czym mówię, prawda? Ale widziałem takie programy. Ty stosujesz, przynajmniej publicznie, te najbardziej popularne i sprawdzone. Jest ich znacznie więcej, ale do tej pory nie studiowałem tego tematu dogłębnie, ale zainteresowałem się nim. Dla mnie to narzędzie pomocnicze, do zwrócenia uwagi i potwierdzeń przewagi na rynku popytu lub podaży.
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live