JPKTraders
Fx
12

JPKTraders

JPK Traders
Jesteśmy zespołem z kilkunastoletnim doświadczeniem w handlu na rynku walutowym jak i kryptowalutowym. Znajdziecie u nas analizę techniczną kryptowalut takich jak Bitcoin, Dash, Ethereum czy Golem. https://jpktraders.pl I https://twitter.com/jpktraders I https://www.facebook.com/jpktraders
Doświadczenie: 5 lat i więcej
JPKTraders JPK Traders
Bitcoin, szansa na wzrosty

Kapitalizacja całego rynku kryptowalut dalej spada z 216.5 mld $ w zeszłym tygodniu do 215.4 mld $ w chwili obecnej. Dominacja Bitcoina dalej rośnie. Na dzień dzisiejszy osiągnęła 53,7%.

Cena dalej uwięziona pomiędzy magiczną liczbą 6000$, a tymczasowym oporem. Na wykresie tygodniowym wyrysowyje nam się...

Czytaj więcej...
JPKTraders JPK Traders
Bitcoin, starcie dwóch formacji

Kapitalizacja całego rynku kryptowalut spadła z 270 mld $ w zeszłym tygodniu do 255 mld $ w chwili obecnej.Dominacja Bitcoina jest nadal na poziomie 47.5%, a więc bez zmian .

bitcoinŹródło coinmarketcap.com

bitcoin

Źródło coinlib.io

Z technicznego punktu widzenia cena doszła do znaczącego miejsca...

Czytaj więcej...
JPKTraders JPK Traders
Bitcoin - Konsola po pokonaniu kolejnego oporu

Kapitalizacja całego rynku kryptowalut ponownie odnotowuje wzrosty. W ciągu minionego tygodnia wzrosła ona do ponad 297 mld $.

Dominacja Bitcoina również rośnie i w chwili obecnej wynosi ona niespełna 47.5%. W ciągu ostatnich 24 godzina prawie cała pierwsza dziesiątka kryptowalut odnotowuje wzrosty....

Czytaj więcej...
JPKTraders JPK Traders
BTCUSD - konsolidacja przed testem

W naszej ostatniej analizie pisaliśmy o możliwym wybiciu góra oporu 6 800 $ i szukania w dalszym etapie pozycji długich.

Kilkanaście godzin później cena mocno wybiła górą docierają aż do poziomu 7 500 $ gdzie zaczęła się konsolidacja. W ciągu tygodnia kapitalizacja całego rynku kryptowalut...

Czytaj więcej...
JPKTraders JPK Traders
BTC - klucz ku dalszym wzrostom

Kapitalizacja całego rynku kryptowalut minimalnie spadła i w chwili obecnej wynosi ona ponad 270 mld $. Dominacja Bitcoina wzrosła o 3 punkty procentowe.

bitcoinŹródło coinmarketcap.com

bitcoin

Źródło coinlib.io

Opór na poziomie 6 800 $ okazał się na tyle mocny, ze skierował cenę ponownie do...

Czytaj więcej...
JPKTraders JPK Traders
Bitcoin - powoli do przodu

Kapitalizacja całego rynku kryptowalut wzrosła w ciągu tygodnia do ponad 277 mld $. Dominacja Bitcoina spadła nieznacznie, i w chwili obecnej wynosi ona 42,1%.

bitcoinŹródło coinmarketcap.com

bitcoin

Źródło coinlib.io

Tydzień temu opisywaliśmy sytuację w której uważaliśmy że jest dobry moment...

Czytaj więcej...
JPKTraders JPK Traders
Podwójne dno ratuje

Spoglądając na wykres kapitalizacji całego rynku kryptowalut z ostatnich 7 dni, zauważyć można jak mocnym oporem jest poziom 260 mld $. W chwili obecnej wynosi ona 254,7 mld $. Dominacja Bitcoina wzrosła do 42.6%.

bitcoinŹródło coinmarketcap.com

bitcoin

Źródło coinlib.io

Tydzień temu pisaliśmy o...

Czytaj więcej...
JPKTraders JPK Traders
Ethereum - kanał ku wzrostom

Ethereum odnotowuje wzrost w ciągu ostatnich 24h na poziomie prawie 4.5%.

W szerszym ujęciu jednak wygląda to już inaczej. Kryptowaluta od początku maja nastawiona jest niedźwiedzio, chociaż wiele wskazuje na to, że sytuacja ta ma się ku zmianie. Znajdujemy się bowiem na górnym ograniczeniu kanału...

Czytaj więcej...
JPKTraders JPK Traders
Bitcoin - nie jest kolorowo

Kapitalizacja rynku kryptowalut wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia do ponad 351 mld $.

Pierwsza dziesiątka w rankingu oprócz Ioty i Eos odnotowuje wzrost w ciągu ostatnich 24h.

bitcoin

Bitcoin ewidentnie nie rozpieszcza hodlerów. Po wybiciu dołem poziomu 7 900 $ cena nie zdołała wrócić...

Czytaj więcej...
JPKTraders JPK Traders
Bitcoin na wsparciu

Kolejny spadek kapitalizacji o ponad 22.5 mld $ w ciągu minionego tygodnia poskutkował wzrostem dominacji Bitcoina. Wynosi ona teraz ponad 37%. Pierwsza dziesiątka w rankingu kryptowalut za wyjątkiem IOTY odnotowuje wzrost ceny w ciągu ostatnich 24 godzin.
...

Czytaj więcej...
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)