5
Mateusz_Tatar
Fibonacci Team
Fx Tw

Nowa kryptowaluta Tecra będzie wspierać nowoczesne technologie w Polsce.

Przełom sierpnia i września zapowiada się interesująco, wszystko za sprawą planów wyemitowania kryptowaluty TecraCoin, która będzie stanowiła wsparcie dla finansowania opatentowanych wysokich technologii. Na przełomie 2018 i 2019 roku rusza między innymi produkcja grafenu oparta o zebrane środki.



W tym miesiącu ma zostać powołana Spółka Tecra. Jej głównym celem będzie emisja TecraCoina- tokenu inwestycyjnego pozwalającego realizować działania venture capital w oparciu o rozproszony kapitał.

TecraCoin ma stanowić instrument oparty o technologię Blockchain, który gwarantuje bezpieczny udział w funduszu inwestycyjnym. Dodatkowo kryptowaluta ma stanowić narzędzie niezależne od głównej jednostki administrującej funduszem.

Portfel inwestycyjny będą stanowiły wysokie technologie nadające się do wprowadzenia w rynek i przemysł. Zalicza się do tego grafen, kwantyzacja materii, żel gojący rany cukrzycowe itp. Firma ma stawiać na projekty opatentowane

Robert Anacki który jest związany z projektem mówi – Spółki, w które będziemy inwestować, będą zarządzane przez profesjonalnych menagerów realizujących projekty o kapitalizacji sięgającej od kilkuset milionów do kilku mld zł rocznie, dla takich marek jak np. BMW, Zalando


Kryptowaluta projektu to fork kryptowaluty ZCoin z dużą ilością modyfikacji. Pomysłodawcy zapewniają posiadanie 10 osobowego zespołu deweloperów którzy pracują nad tokenem. Zapewniają oni iż „będzie to pierwsza w Polsce kryptowaluta z dużą społecznością ludzi kopiących kryptowaluty, ale z elementami PoS / Masternodes”.

Lecimy we wrześniu do Chin promować grafen na największej światowej konferencji (2500 podmiotów), mamy wsparcie ze strony rządowej w tym zakresie –dodaje Anacki – Współpracujemy z Ministerstwem Nauki i Ministerstwem Przedsiębiorczości, posiadamy listy intencyjne podpisane przez instytuty badawcze. W momencie, kiedy zbierzemy środki, patenty chroniące produkcję np. grafenu staną się częścią naszego portfolio. Wtedy będziemy je komercjalizować.

ICO ma zacząć działać we wrześniu, a środki mają być „zbierane w ciekawym modelu do końca roku”. Wtedy tez powstanie pierwsza spółka celowa pod produkcję grafenu.

Anacki podsumowuje to wszystko satysfakcjonująco – Wczoraj podpisaliśmy list intencyjny z instytutem badań we Wrocławiu.

Więcej szczegółów dotyczących tego projektu ma zostać podane w bliżej nie określonym czasie - wkrótce

źródło: https://comparic.pl/polska-kryptowaluta-wesprze-nowoczesne-technologie/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.



Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)