patys964
IG
3

Patryk Szczygło

Czarodziej JavaScript, pasjonat blockchain oraz bloger nowych technologii.
Doświadczenie: poniżej roku
Patryk Szczygło
Kryptografia Blockchain, czyli dlaczego nikt nie może ukraść moich pieniędzy – poradnik

Zabezpieczenia blockchain

Wstęp

Cześć. Jest to kolejny post z serii o blockchain. Tym razem zajmiemy się zabezpieczeniami blockchain i w jak mogą być złamane. Opowiem też...

Czytaj więcej...
Patryk Szczygło
Matematyka tworząca blockchain i bitcoin – poradnik

Matematyka a blockchain i bitcoin

Wstęp

Zapraszam na mój blog: https://blog.patys.pl/ oraz Facebook: https://www.facebook.com/patysblog

W poprzednim poście rozpocząłem...

Czytaj więcej...
spoko
Patryk Szczygło
Własny blockchain – implementacja – poradnik

Nazywam się Patryk Szczygło. Jestem blogerem (http://blog.patys.pl) i przygotowałem dla Was wpis o technologii blockchain, kryptowalutach i wytłumaczeniem jak to wszystko działa i dlaczego jest to bezpieczne i nie do złamania.

Każdy chce własny blockchain

Tak jak obiecałem zaczynamy...

Czytaj więcej...
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live