CryptoAcademy
4

CryptoAcademy

Crypto Academy
Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: 2 lata
CryptoAcademy Crypto Academy
Pierwszy w historii zakup z wykorzystaniem Lightning Network

Pierwsza transakcja przy wykorzystaniu Lightning Network mogła zostać przeprowadzona dwa dni temu, według Reddita użytkownika / U / btc_throwaway1337, który zakupił router VPN poprzez kanał płatności TorGuard.

Lightning Network, stworzone do skalowania Bitcoina dla globalnej bazy użytkowników, funkcjonuje ...

Czytaj więcej...
CryptoAcademy Crypto Academy
Nowa karta debetowa pomoże wykorzystać kryptowaluty w sposób rzeczywisty

Najczęstszym pytaniem, jakie można usłyszeć dotyczącym walut cyfrowych i ich przyszłości w naszym świecie, jest „W jakich przypadkach możemy ich użyć?". Często ludzie patrzą na Bitcoina i dostrzegają jego wady jako środka przekazu. Wydawanie Bitcoinów lub jakiejkolwiek innej waluty cyfrowej nie jest...

Czytaj więcej...
CryptoAcademy Crypto Academy
Czy możliwa jest globalna regulacja Bitcoina?

Po kolejnych informacjach z Korei Południowej i Chin o nowych proponowanych zakazach i ograniczeniach Bitcoina, członek zarządu niemieckiego Bundesbanku wezwał do globalnego zjednoczenia w celu regulacji kryptowalut.

Joachim Wuermeling z Bundesbanku wierzy, że istnieje bardzo mała szansa na powstrzymanie nowego...

Czytaj więcej...
CryptoAcademy Crypto Academy
3 internetowych gigantów na Blockchainie?

3 internetowych gigantów na Blockchainie?

Internet jest częścią naszego życia, więc przedsiębiorstwa działające online nie są już raczkującymi firmami, a urosły do rangi internetowych gigantów.

Takie firmy oferują nam wszystko, czego potrzebujemy - muzykę, filmy, zakupy, ale entuzjaści

...

Czytaj więcej...
CryptoAcademy Crypto Academy
2018 rokiem wymiany walut między Blockchainami?

A gdyby tak w ogóle nie istniały giełdy, które można by zhakować?

W świat kryptowalut wchodzi nowe pokolenie inwestorów, deweloperzy zaczynają analizować jego infrastrukturę. Są bardzo ostrożni, bo z doświadczenia znają sytuacje zagrażające tej społeczności. Schemat jest prosty - nowi użytkownicy

...

Czytaj więcej...
CryptoAcademy Crypto Academy
Telegram planuje zebrać 1,2 miliarda dolarów podczas ICO

Opisanie ICO Telegramu jako ambitnego byłoby sporym niedopowiedzeniem. I to nie tylko dlatego, że dostawca popularnej aplikacji do wysłania wiadomości stara się zebrać 1,2 miliarda dolarów, co byłoby największą dotychczasową sprzedażą tokenów krypto.

Nie jest też tak dlatego, że Telegram z 200 milionami...

Czytaj więcej...
CryptoAcademy Crypto Academy
7 różnych kart debetowych obsługujących Bitcoina.

Współcześni entuzjaści kryptowalut mają znacznie więcej infrastruktury niż kiedy Bitcoin był dopiero wprowadzany. Jedną z największych tendencji w latach 2015-2017 był wzrost obciążeń kart debetowych kryptowalutowych obsługiwanych przez Visa, Mastercard i inne instytucje finansowe. Niektóre karty, takie jak...

Czytaj więcej...
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live