5
Robert Smug
www.robertsmug.pl
Fx IG Tw
Nagrałem nową analizę video, warto ją obejrzeć z kilku powodów.
https://robertsmug.lpages.co/4-dobre-okazje-do-inwestowania-z-trendem/
➡️ Jeżeli zastanawiasz się jakie rynki mogą być obecnie interesujące do obserwacji to wskazuje ciekawe 3, z tym że jeden ma naprawdę duże potencjał wzrostów. Trzeba go bacznie obserwować i jak nadarzy się dobra okazja na wejście to ją wykorzystać.
➡️Następna analiza będzie dopiero najprędzej za 3 tygodnie.
Analizę znajdziesz ją na bogu, zanim będziesz mógł ją zobaczyć zostaw najpierw adres email.
➡️W swoich analizach poszukuję tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend. Trend to wg mnie jedna z niewielu skutecznych technik inwestycyjnych dająca realną przewagę w długim terminie czasu. Gram tylko na interwale dziennym.
Masz pytania? Dzwoń lub pisz!
Pozdrawiam
Robert Smug
+48 698 668 336


Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live