341
Lukasz Fijolek
FiboTeamSchool.pl
Fx IG Tw

GRID na daxie?

Z cyklu #rozegraniednia

Dzisiaj nieco kontrowersyjnie - zastanówmy się przez chwilę czy to już #GRID czy jednak wciąż precyzja Fibonacciego?

Wejścia w pozycję na #DAX nastąpiły bezpośrednio na wysokości wewnętrznych zniesień, a największa pozycja otwarta dostała na samym dole - tak tak łapaliśmy ten spadający nóż... ❕

Pozostaje zatem pytanie: Czy to przypadek, że cena po raz kolejny odbiła ... ❓

#setup #magia #fibonacciegoNORAND Trader indywidualny
Pytanie: skoro powtarzasz często, że wchodzisz na retesty, to dlaczego w tym przypadku nie grałeś retestu ze 161.8 do 100.0? PIerwszy (de facto trzeci) trejd z tego poziomu wszedł, był retest, poszedł znowu pod 100 a Ty go nie zagrałeś, dlaczego? (Mając pozycje wyżej)
NORAND Trader indywidualny
Mówię w ujęciu z przedostatniego screenu, wyższy TF. Na nim widać, że sytuacja się powtórzyła a nie zagrana.
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Po prostu nie zdążyłem, czynnik ludzki zawiódł, zwyczajnie to mi umknęło
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live