77
Michał Król
FiboTeamSchool
Fx IG Tw

Ripple rozgrywa Nietoperza

Ostatnie kilka dni na rynku kryptowalut to niewielki spadek zmienności. Pojawiające się ruchu nie mają większej kontynuacji przez co widzimy częste zwroty. Na wykresie Ripple mamy dzięki temu możliwy do wypełnienia układ harmoniczny Nietoperza. Po reakcji w punkcie B (50% fibo) i wyznaczeniu punktu C na poziomie (1,0730), obecnej liczymy na wybicie dołem z lokalnej konsolidacji. Do zaksięgowania jest punkt D na wysokości mierzenia 88,6% po cenie 0,6200. Strefa podażowa wynika z zasady zmiany biegunów po kursie ~ 0,8800.

h4

Ripple H4

źródło: xStation 5

Na interwale 15-minutowym, notowania Ripple testują linię trendu wzrostowego. Widzimy pierwsze reakcje kupujących, które zostawiają dolne cienie świec. Jeżeli uda się utrzymać linię trendu, strefa oporu znajduje się na poziomie 0,7840 przy mierzeniu 50%. Jest to również przykład klasycznej strefy ZZB, gdzie wybite wsparcie staje się oporem. W przypadku kapitulacji popytu i zanegowania linii trendu, najbliższym wsparciem horyzontalnym są piątkowe dołki potwierdzone zewnętrznym mierzeniem 161,8% z ostatniej fali wzrostowej (0,7250).

m15

Ripple M15

źródło: xStation 5Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live