341
Lukasz Fijolek
FiboTeamSchool.pl
Fx IG Tw

Rozkład jazdy na ten tydzień

Zapowiada się intensywnie

  • Poniedziałek 12:00 - LIVE analityczny (KRYPTOTRADING - analiza techniczna na żywym rynku) - TRANSMISJA NA ŻYWO!
  • Wtorek 18:30 - Wielki Kurs AT - Jak zwiększyć skuteczność formacji harmonicznej Nietoperza - WEBINAR
  • Środa 12:00 - LIVE analityczny (KRYPTOTRADING - analiza techniczna na żywym rynku) - TRANSMISJA NA ŻYWO!
  • Środa 18:00 - Jak tradować z precyzyjnym Stop Lossem? WEBINAR
  • Czwartek 9:00 - LIVE TRADING z Fibonacci Team
  • Piątek 12:00 - LIVE analityczny (KRYPTOTRADING - analiza techniczna na żywym rynku) - TRANSMISJA NA ŻYWO!

Przypominam, że analizujemy wykresy zarówno w relacji z USD jak i PLN - na polskiej giełdzie BitBaywitam. czy bedzie dostepne nagranie z dzisiejszego spotkania bo nie mam jak o 18. dzieki
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Ostatni webinar jest dostępny tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=gHQMKqkXRIQ
NORAND Trader indywidualny
@lukasz.fijolek Łukasz, chyba pomyliłeś się w powyższej rozpisce. Live trading w czwartek??? Miał być w piątek 28.09 Proszę o sprostowanie.
NORAND Trader indywidualny
Chociaż jak teraz patrzę, że ten post ma 7 miesięcy... :-D
Marek1976 FX/GPW
@lukasz.fijolek chyba pisze tylko z nami na ściance głównej )))
@lukasz.fijolek - proszę o informacje czy na Netellera można wypłacać kwoty przekraczające wysokość wpłaty? Bo było kiedyś ograniczenie.
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live