2
sygnaly-at.pl
www.sygnaly-at.pl
Fx IG Tw
Witam serdecznie. No tak - PZU wybrało już swój kierunek. Czas na reakcję:
http://i2.wp.com/www.sygnaly-at.pl/wp-content/uploads/2016/04/0424-pzu-d.png
http://www.sygnaly-at.pl/pzu1/

Ewelina Gram na daxie
@sygnaly-at.pl na czym zajmujecie pozycje FPZU czy akcje? Jak krótkie to tylko na kontraktach, bo krótkiej sprzedaży chyba jeszcze w polsce nie ma?
sygnaly-at.pl www.sygnaly-at.pl
O dziwo możesz grać na spadkach za pomocą TURBO Akcji, kupujesz walor dzieki któremu, kiedy instrument spada, TY zarabiasz z małą (zmienną) dźwignią.
Krzysiek Daytrader walutowy
TURBO akcji? A u kogo można znaleźć takie rozwiązania? To jakiś ETF?
sygnaly-at.pl www.sygnaly-at.pl
to są instrumenty ogólnie dostępne. Przyznam, żę nie dawno na nie trafiłem, ale skoro są one dostępne np. w bossie to myślę, że znajdziecie je również u siebie.
Marcin Drobny inwestor indywidualny
@sygnaly-at.pl obserwujesz karnet zleceń? Ja kiedyś przycinałem na fw20 i fkgh. W DM masz nawet dostep do pełnej glebokosci karnetu, tylko ja do konca nie umialem z tego skorzystac, to chyba dla daytraderow tylko
sygnaly-at.pl www.sygnaly-at.pl
nie bawię się w wyciskanie każdej złotówki dlatego też odpuszczam sobie pilne śledzenie notowań. FKGH to mój konik, dał mi dużo zarobić i jest już pewne, że na długo zagościł w moim portfelu inwestycyjnym. na fw20 mam za mały depozyt. Swego czasu eksperymentowałem, ale strach przed stratą 30% całego kapitału mnie przerósł i zrealizowałem straty (a fw20 finalnie poszedł tak jak ja tego chciałem - życie;/ )
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live