Warszawa
Londyn
Nowy Jork
Tokio
  patys964
IG
3

Patryk Szczygło

Czarodziej JavaScript, pasjonat blockchain oraz bloger nowych technologii.
Doświadczenie: poniżej roku
Patryk Szczygło
Kryptografia Blockchain, czyli dlaczego nikt nie może ukraść moich pieniędzy – poradnik

Zabezpieczenia blockchain

Wstęp

Cześć. Jest to kolejny post z serii o blockchain. Tym razem zajmiemy się zabezpieczeniami blockchain i w jak mogą być złamane. Opowiem też dlaczego nikt nie może wysłać z naszego adresu pieniędzy, mimo że każdy zna adres, z którego wysyłam transakcje.

Zapraszam...

Czytaj więcej...
Patryk Szczygło
Matematyka tworząca blockchain i bitcoin – poradnik

Matematyka a blockchain i bitcoin

Wstęp

Zapraszam na mój blog: https://blog.patys.pl/ oraz Facebook: https://www.facebook.com/patysblog

W poprzednim poście rozpocząłem implementację własnego blockchain. http://blog.patys.pl/2017/09/29/wlasny-blockchain-implementacja-poradnik/ Teraz przejdziemy do kopania....

Czytaj więcej...
spoko
Patryk Szczygło
Własny blockchain – implementacja – poradnik

Nazywam się Patryk Szczygło. Jestem blogerem (http://blog.patys.pl) i przygotowałem dla Was wpis o technologii blockchain, kryptowalutach i wytłumaczeniem jak to wszystko działa i dlaczego jest to bezpieczne i nie do złamania.

Każdy chce własny blockchain

Tak jak obiecałem zaczynamy implementację...

Czytaj więcej...
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live