Warszawa
Londyn
Nowy Jork
Tokio
  CryptoAcademy
3

CryptoAcademy

Crypto Academy
Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: 2 lata
CryptoAcademy Crypto Academy
Czy możliwa jest globalna regulacja Bitcoina?

Po kolejnych informacjach z Korei Południowej i Chin o nowych proponowanych zakazach i ograniczeniach Bitcoina, członek zarządu niemieckiego Bundesbanku wezwał do globalnego zjednoczenia w celu regulacji kryptowalut.

Joachim Wuermeling z Bundesbanku wierzy, że istnieje bardzo mała szansa na powstrzymanie nowego...

Czytaj więcej...
CryptoAcademy Crypto Academy
3 internetowych gigantów na Blockchainie?

3 internetowych gigantów na Blockchainie?

Internet jest częścią naszego życia, więc przedsiębiorstwa działające online nie są już raczkującymi firmami, a urosły do rangi internetowych gigantów.

Takie firmy oferują nam wszystko, czego potrzebujemy - muzykę, filmy, zakupy, ale entuzjaści

...

Czytaj więcej...
CryptoAcademy Crypto Academy
2018 rokiem wymiany walut między Blockchainami?

A gdyby tak w ogóle nie istniały giełdy, które można by zhakować?

W świat kryptowalut wchodzi nowe pokolenie inwestorów, deweloperzy zaczynają analizować jego infrastrukturę. Są bardzo ostrożni, bo z doświadczenia znają sytuacje zagrażające tej społeczności. Schemat jest prosty - nowi użytkownicy

...

Czytaj więcej...
CryptoAcademy Crypto Academy
Telegram planuje zebrać 1,2 miliarda dolarów podczas ICO

Opisanie ICO Telegramu jako ambitnego byłoby sporym niedopowiedzeniem. I to nie tylko dlatego, że dostawca popularnej aplikacji do wysłania wiadomości stara się zebrać 1,2 miliarda dolarów, co byłoby największą dotychczasową sprzedażą tokenów krypto.

Nie jest też tak dlatego, że Telegram z 200 milionami...

Czytaj więcej...
CryptoAcademy Crypto Academy
7 różnych kart debetowych obsługujących Bitcoina.

Współcześni entuzjaści kryptowalut mają znacznie więcej infrastruktury niż kiedy Bitcoin był dopiero wprowadzany. Jedną z największych tendencji w latach 2015-2017 był wzrost obciążeń kart debetowych kryptowalutowych obsługiwanych przez Visa, Mastercard i inne instytucje finansowe. Niektóre karty, takie jak...

Czytaj więcej...
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live