Warszawa
Londyn
Nowy Jork
Tokio

  Wszystkie Wpisy
Pozostało: 6180 znaków
Otaguj swój wpis jednym z instrumentów (np. EUR/USD)...
Anuluj
FxParkietFxParkiet_Informator FxParkiet
Daytrading na FxParkiet.pl! - ŚRODA 20.09.2017

W tym miejscu pokazujemy wszystkie swoje pomysły na trading danego dnia. Wychodzimy z założenia, że nie ma lepszych ani gorszych technik, każdy sposób na zarabianie pieniędzy jest dobry!

Pamiętaj! W tym wątku podniesiesz swoje umiejętności tradingowe! Taki jest nasz wspólny cel.

Bez względu na to na czym...

Czytaj więcej...
pokaż wcześniejsze komentarze
dax idzie do góry
DAX Niemiecki Index dal szanse stracić .... dla Krótkich poz , i dotarł do bardzo sylnego clustra na poziomie 12626 jako zew fibo 161.8 na D1 , z H1 zwew fibo 127,2 oraz zew 161,8 z H1 https://charts.mql5.com/16/215/de-30-d1-x-trade-brokers.png https://charts.mql5.com/16/215/de-30-h1-x-trade-brokers.png ..... Rowniie warte uwagi powdojny szczyt na poziom cenowy , oraz fibo 78,6 z D1 cenowo 12714 .... https://charts.mql5.com/16/215/de-30-d1-x-trade-brokers-2.png .... Równiez jest widoczny Gartlej ma tym poziomie
ATAFIN ATA FINANCIAL RESEARCH

FED HAWKISH VERBAL STRIKE...

http://atafinancialresearch.bblog.pl/wpis,fed;hawkish;verbal;strike;,168618.html

Miłosz Fryckowski MentorFinansowy.pl-Doradztwo Szkolenia Inwest

KONTRAKTY TERMINOWE NA WIG20 NA CZWARTEK, 21.09.2017

Kontrakty terminowe na WIG20 w środę wybiły wsparcie w okolicy 2500 pkt, a na koniec sesji cofnęły się w naturalny sposób do tej wielokrotnie wcześniej bronionej przez Byki bariery. Kluczowe może być teraz - po wieczornych wzrostach na Zachodzie po posiedzeniu Fedu - to, czy nasze kontrakty są w stanie ponownie znaleźć się na dłużej nad 2500.

Tak więc w trakcie środowej sesji wybiliśmy się (wreszcie!) z tworzonego od dłuższego czasu trojkąta. Do wybicia doszło dołem.

Jeśli nie uda się kursowi wrócić do tego trojkąta, co musiałoby być poprzedzone pokonaniem oporu 2497-500, to pewnie czeka nas zejście do 2450-60 i próba przekształcania obecnego układu fal we flagę prowzrostową.

Jeśli zaś Byki wrócą na dobre do trójkąta, co by musiało się wiązać z przebiciem oporu intra 2511-14, to odżyje kwestia ataku na szczyty w rejonie 2549-54 i ewentualnego ruchu w kierunku 2580-600.

(Przypominam, że podawane w tym cyklu artykułów kwotowania i wykresy dotyczą instrumentu FPL20. Różnią się one od FW20 o 1 pkt, tzn. gdy mówimy w artykule np. o poziomie 2000, odnosimy się jednocześnie do poziomu 2001 na FW20.)

Piotr Majda

Cześć :)

Zapraszam do zapoznania się z moją najnowszą analizą pary EURPLN.
https://www.youtube.com/watch?v=MJ08QqnJFmM

Pozdrawiam!
Piotr

Piotr Napieralski iMarketsLive

Gdzie harmonia spotyka się z analizą.. AWESOME :)

Larcz Rolnik.Inwestor :)

euraud h4 wyjście z kumo spadkowego dołem silny sygnał tf h4 tp jedna z czerwonych linii

Piotr Napieralski iMarketsLive

Kto trafił z USD ?? Przyznać sie :)
Moja propozycja na dzis NZDCAD interwał H1. Ciekawa sytuacja się kreuje biorąc pod uwagę jutrzejszą prognozę wzrostu 0,8% Produktu krajowego brutto New Zeland. Niebieskości !! :)

MikołajKA myFXview.pl
Jak akurat zagrałem USDCAD`a. Trochę zaryzykowałem przed danymi, ale byłem mocno przekonany co do kierunku bo story układało się od tygodnia.
Piotr Napieralski iMarketsLive
A jutro Posiedzenie ECB. Prawdopodobnie EUR ++
Noble_Markets Noble Markets
CODZIENNY TRADING Z WOLUMENEM: DE.30, ZŁOTO, USDJPY

DE.30

Notowania niemieckiego indeksu DE.30 nadal znajdują się w strefie równowagi. Warto jednak zwrócić uwagę na dzisiejszą sesje handlową. Początkowo kupujący ponownie spowodowały wzrost wyceny powyżej okrągłego poziomu 12550 pkt. Następnie wystąpiła silna przecena i notowania na chwile znalazły się...

Czytaj więcej...
Investing.com Investing.com

Dziś Fed, oto czego możemy się spodziewać.

https://pl.investing.com/news/economy-news/dzis-fed-czego-mozemy-sie-spodziewac-146827

EFIX_Dom_Maklerski EFIX Dom Maklerski S.A.
Tomasz Marek - rynki w konsolidacjach czekają na ruch USD

Główne pary dolarowe

Ostatnie kilkanaście godzin handlu nie przyniosło żadnych poważnych zmian na głównych parach dolarowych, a większość kursów ugrzęzła w mniej lub bardziej wyraźnych trendach bocznych, podobnie zresztą jak indeks cenowy dolara (patrz niżej).

Ta lokalna konsolidacja na indeksie...

Czytaj więcej...
Marek Rogalski Dom Maklerski BOŚ
Kropki zadecydują o dolarze

Kluczowe informacje z rynków:

  • Prezydent USA Donald Trump wygłosił wczoraj swoje pierwsze przemówienie na forum ONZ. Wezwał do wspólnej walki z „małą grupą złych reżimów”, chociaż jak zaznaczył Amerykanie nie mogą być już wykorzystywani. Dodał że zawsze będzie stawiał USA na pierwszym
  • ...

Czytaj więcej...
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live